Supply chain innovations » Keynotes

Bekijk  hier het volledige programma.

Momenteel finaliseren we het programma van Supply Chain Innovations 2013 en ook nu weer belooft het een bijzonder interessant programma te worden met sterke uiteenzettingen.
De juiste uurregeling wordt zo snel mogelijk meegedeeld maar we kunnen al volgende sprekers en onderwerpen aankondigen:
 

Keynotes

De eerste keynote "Collaborative innovations in supply chains: ideal products, partners and durations" wordt ons aangeboden door Pics Belgium, de vereniging van Supply Chain Managers waarmee Value Chain al van jarenlang samenwerkt. De spreker is professor  Per Joakim Agrell, prof.  Operations management aan de Louvain School of Management. Meer info volgt.

Er lopen eveneens twee parallelle keynotes die zich richten tot een publiek met interesse voor Supply Chain Business Continuity of risk management en een publiek met interesse voor warehousing. 

Dr. ir. René De Koster, professor Logistics & Operations Management aan de Rotterdam School of Management, Erasmus Universiteit Rotterdam reikt de warehousing adepten in 45 minuten een methode aan die u in staat stelt om een magazijn te benchmarken op basis van slechts 1 korte rondleiding.

Titel van de uiteenzetting:
“Magazijnbenchmarking op basis van 1 rondleiding”